INFO

DARK’n DARK fotoğraf prodüksiyonu hizmeti veren son sürüm bir prodüksiyon şirketidir. Yeni ama çok tecrübeli bir şirkettir. Yeni derken, piyasanın yeni oluşan şartlarına karşı kalite/maliyet rasyosunu 1’e sabitleyen; Tecrübeli derken, bu zor işi prodüksiyon girdilerini en etkin şekilde yönetebilen bir yapımcı kadrosu ile çalışıyor olması...

DARK’n DARK’ın, ekip ve ekipman konusundaki çözüm ortağı; konusunda piyasa lideri olan Honeybee Photo. Prodüksiyonun çizgi üstünü oluşturan fotoğraf artist konusunda ise piyasaya sürekli yeni değerler kazandıran çok tecrübeli bir yapımcı kadrosu. Çok tecrübeli ve ünlü isimlerin yanı sıra, önceliğimiz her zaman yeni değerler, yeni kabiliyetler yaratmak ve bu genç yetenekleri çok güçlü, in-house bir post prodüksiyon ekibi ile sonuna kadar desteklemek. Bu sayede çizgi üstünde de ciddi bir maliyet kontrolü yapabiliyoruz.

DARK’n DARK bünyesinde 6 fotoğraf setini aynı günde yürütebilecek ekip ve ekipmanın, kendine ait 2 çekim platosu, 7/24 çalışan in-house bir post prodüksiyon servisi bulunmaktadır. DARK’n DARK, yaratıcı ajansların günlük yoğun ve hızlı temposuna eksiksiz cevap vermek üzere tasarlanmıştır.

Film prodüksiyonları konusunda tecrübeli ekibimiz her fotoğraf setini bir film seti zenginliğinde ve hızında kurabilecek birikime sahiptir.

DARK’n DARK bütün bu artıları ve kuruluş kurgusu ile sektöre çok farklı bir tarz ve renk getirecektir...
ÇÖZÜM ORTAKLARI

Levent Özdemir İletişim ve Reklam Hizmetleri